Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Dámske termoaktívne košele s dlhým rukávom

Cyklistika znamená zvládať meniace sa poveternostné podmienky. Horúčavy valiace sa z oblohy, ranné ochladenie alebo vysoká vlhkosť vzduchu budú menej závažné, ak si oblečiete len to správne oblečenie, ktoré vám umožní maximálnu voľnosť a reguluje teplotu. Všetkým nadšencom šliapania, ktorí chcú obohatiť svoju zbierku o spoľahlivú spodnú bielizeň, predstavujeme dámske termoaktívne tričká s dlhým rukávom - oblečenie, vďaka ktorému bude vaše telo pracovať na maximum za každých podmienok.

Spoľahlivé termoaktívne dámske tričká - dlhé rukávy

Dámske termoaktívne cyklistické tričká s dlhým rukávom sú navrhnuté tak, aby zvýšili komfort a efektivitu pri outdoorovom tréningu. Moderné, starostlivo navrhnuté športové spodné prádlo je určené na nosenie priamo na tele. Dámske termoaktívne tričká s dlhým rukávom na bicykel , na rozdiel od klasických bavlnených tričiek, nenasávajú vodu a nepremoknú vplyvom intenzívnej námahy. Naopak, ľahké, na dotyk príjemné oblečenie zostane suché aj pri intenzívnom potení. Moderné tričká s „priedušnou“ štruktúrou navyše dokonale priliehajú k telu a dodávajú pocit „druhej kože“. Priedušná vrstva dokonale odvádza vlhkosť, takže vaša pokožka zostane v suchu aj pri veľkej námahe. Dámske termoaktívne cyklistické tričká s dlhým rukávom neobmedzujú v pohybe a nespôsobujú odreniny, ktoré by mohli znížiť efektivitu počas jazdy alebo pretekov.

MikeSport.sk- komplexne pre športovcov

Dámske termoaktívne tričká s dlhým rukávom prezentované na stránke MikeSport.sk sú ideálne pre outdoorové aktivity bez ohľadu na ich špecifickosť. V predaji nájdete množstvo produktov potrebných na dotvorenie kompletného pohodlného športového outfitu - cyklistické šortky, tričká, cyklistické bundy a mikiny, obuv a cyklistické doplnky . Pri nákupe vo virtuálnom showroome MikeSport.sk si vyberiete nekompromisný štandard za mimoriadne atraktívnu cenu.pokračuj v čítaní zrútiť sa