Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
jasný Filtrovať

Ľutujeme, nenašli sme produkty, ktoré hľadáte ×

Skontrolujte kategórie v obchode:

Dámske termoaktívne košele s krátkym rukávom

Bicyklovanie je veľkým pôžitkom, ktorý vám umožní oddýchnuť si a odtrhnúť sa od zdrvujúcej reality, ale aj s veľkou námahou pre telo. Pohodlie tréningu vonku do značnej miery ovplyvňujú vonkajšie faktory, ako napríklad počasie. Aby ste svojmu telu poskytli tepelný komfort a znížili potenie, mali by ste sa vybaviť vhodným oblečením. Pri športovaní sú oveľa lepšie dámske termoaktívne tričká s krátkym rukávom ako klasické bavlnené tričká, ktoré pri kontakte s potom rýchlo premoknú . Zoznámte sa s našou kolekciou bližšie a uvidíte, koľko inovatívnej spodnej bielizne a oblečenia sa môže zmeniť v každodennom živote športovca!

Dámske termoaktívne košele, krátke rukávy na bicykel pre lepšie výsledky a viac potešenia

Čím sa vyznačujú dámske termoaktívne košele s krátkym rukávom ? Oblečenie určené pre aktívnych ľudí reguluje telesnú teplotu a dokonale odvádza vlhkosť. Spodná bielizeň určená na nosenie priamo na tele sa správa ako „druhá koža“. Priliehavé, dobre padnúce oblečenie je vyrobené z moderných vlákien, ktoré odvádzajú vlhkosť. Tričko zostane suché aj pri najintenzívnejších tréningoch na priamom slnku. Nosením termoaktívneho trička si zaistíte voľnosť pohybu a plné pohodlie.

Spoľahlivé a univerzálne dámske termoaktívne cyklistické tričká - krátky rukáv

Termoaktívne dámske cyklistické tričká s krátkym rukávom prezentované na stránke sa vyznačujú nielen vysokou funkčnosťou, ale aj atraktívnym módnym strihom. Navrhované modely sú vítané v šatníku každého človeka, ktorý aktívne trávi čas vonku. Oblečenie s termoaktívnymi vlastnosťami sa osvedčí ako neoceniteľná podpora pri cyklistických pretekoch a rekreačných jazdách, zimných prechádzkach, trekingu, lyžovaní či nordic walkingu. Ponúkané termoaktívne dámske cyklistické tričká s krátkym rukávom naplno objavia svoj potenciál v kombinácii s ďalšími produktmi z našej kolekcie - cyklistickými šortkami, cyklistické mikiny, bundy, cyklistické vesty .pokračuj v čítaní zrútiť sa