Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
  • Farba rámu
  • Objektívy
jasný Filtrovať

Fotochromatické okuliare na bicykel

Fotochromatické okuliare sú vybavené špeciálnymi okuliarmi, ktoré automaticky menia svoju farbu pod vplyvom intenzity svetla. Fotochromy môžu byť úplne priehľadné alebo úplne tmavé, v závislosti od prostredia. Fotochromatické cyklistické okuliare sú preto dokonalým riešením pre cyklistov, ktorí často jazdia v meniacich sa podmienkach alebo trénujú po celý rok.

V našom obchode nájdete kvalitné športové fotochromatické okuliare s dizajnom a tvarom prispôsobeným potrebám cyklistov ako aj ďalšie cyklistické doplnky. Pripravili sme širokú škálu špičkových produktov, ktoré uľahčia vaše školenie. Skontrolujte tiež náš sortiment funkčného cyklistického oblečenia pre maximálny komfort jazdy.

Okuliare dostupné v našej predajni sa vyznačujú krátkou dobou odozvy, vďaka čomu dokážu zosvetliť a stmaviť v priebehu niekoľkých okamihov. Okrem toho ponúkame športové korekčné okuliare, určené pre milovníkov dvojkolesových tátošov, ktorí majú problémy so zrakom.

Fotochromatické okuliare na bicykel a ich výhody

Popísané modely sú skvelou alternatívou ku klasickým verziám, ktoré zároveň zabezpečujú vysoký komfort používania. Investíciou do takéhoto príslušenstva nemusíte zastavovať bicykel pri každej výmene osvetlenia a nasadení nových okuliarov. Cyklista tak nemusí nosiť ďalšie vybavenie a prestať trénovať.

Fotochromatické okuliare na bicykel sú univerzálne verzie, vďaka ktorým si užijete ničím nerušenú jazdu bez ohľadu na panujúce podmienky. Obsluha tohto typu objektívu je veľmi jednoduchá. Keď sa intenzita svetla zvýši a je veľmi jasné, začnú sa stmievať. Na druhej strane, keď sa zotmie, rozjasnia sa. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na vynikajúci komfort jazdy v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu a vysokú úroveň bezpečnosti. Fotochromatické cyklistické okuliare vám umožnia vidieť každú prekážku, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko kolízie.

Fotochromatické športové okuliare – čo ešte o nich stojí za to vedieť?

Pre tento typ modelov sa môžu rozhodnúť všetci milovníci dvojkolesových tátošov, pre ktorých je dôležitý komfort a istota v každej situácii. Fotochromatické cyklistické okuliare sú však odporúčané najmä pre MTB cyklistov, pretože sa pohybujú v extrémne ťažkom teréne. Je tiež dobrou voľbou pre všetkých ľudí, ktorí uprednostňujú horskú jazdu a musia počítať s častými zmenami počasia. Ďalšou výhodou tohto typu modelov je účinná ochrana pred UVA a UVB žiarením. Navyše, ochrana sa zvyšuje so zvyšujúcou sa intenzitou slnečného žiarenia. V našej ponuke nájdete cyklistické okuliare photochrom vyznačujúce sa zvýšenou odolnosťou proti nárazu. Doplnky sú ľahké a zároveň flexibilné, vďaka čomu je ich používanie čistým potešením. V sortimente sú produkty značiek ako Rockbros, Tifosi, Alpina, Force, 100%, Uvex a Rogelli.

Fotochromatické cyklistické okuliare - čo ešte vyrábajú modely z našej ponuky?

Pre ďalšie zvýšenie komfortu nosenia sú doplnky vybavené špeciálnymi vetracími otvormi. Cyklisti sa môžu spoľahnúť aj na perfektné padnutie, pretože športové fotochromatické okuliare majú nastaviteľné bočnice a gumené nosové opierky s vysokou priľnavosťou. Ďalšou výhodou je fakt, že je vybavený záterom, ktorý účinne odpudzuje nečistoty, vodu a mastnotu. Nami ponúkané produkty sú odolné aj proti mechanickému poškodeniu a vplyvom slnečného žiarenia. Fotochrómy na bicykel sú vyrobené z mimoriadne odolných materiálov, vďaka čomu sa vyznačujú dlhou životnosťou. Jedným z nich je TR90 alebo grilamid, ktorý vám umožňuje získať najflexibilnejšie a najodolnejšie príslušenstvo. Vďaka nemu sa sklá vyznačujú nízkou krehkosťou, odolnosťou proti premenlivému ohýbaniu a praskaniu v dôsledku napätia.

Fotochromatické športové okuliare - nielen na bicykel

Produkty dostupné v našom sortimente odporúčame nielen cyklistom. Zaobstarať si ich môžu aj bežci a iní ľudia, ktorí majú radi pohyb vonku, a to aj vysoko dynamického charakteru. Niektoré modely sú dodávané so súpravou so špeciálnym popruhom, ktorý umožňuje ich pripevnenie na miesto spánkov. Fotochromatické okuliare na bicykel sa vyznačujú atraktívnym, vysoko športovým dizajnom. V našej ponuke nájdete aj verzie používané členmi profesionálnych cyklistických skupín. Príslušenstvo odporúčame skladovať v priloženej krabičke, ktorá predĺži životnosť fotochrómnych pigmentov a ochráni ich pred negatívnymi účinkami UV žiarenia. Doplnky dostupné v našej ponuke sú v širokom cenovom rozpätí, takže každý má šancu nájsť si niečo pre seba.pokračuj v čítaní zrútiť sa