Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba rámu
  • Objektívy
jasný Filtrovať

Cyklistické okuliare s vymeniteľnými sklami

Cyklistické okuliare s vymeniteľnými sklami sú univerzálnym riešením pre cyklistov, ktorí chcú okuliare využívať nielen počas slnečných dní. Okuliare s vymeniteľnými sklami sú v závislosti od modelu vybavené okrem tmavého skla vhodného na použitie počas slnečných dní aj bezfarebnými alebo oranžovo/žltými sklami, ktoré v zamračených dňoch chránia naše oči pred blatom, hmyzom alebo inými predmetmi, ktoré môžu poškodiť náš zrak. oči.

Cyklistické okuliare s vymeniteľnými sklami odporúčame všetkým, ktorí chcú trochu ušetriť na doplnkoch. Je to spôsobené tým, že samotné optické prvky sú lacnejšie na nákup ako kompletné okuliare. Je skvelou voľbou aj pre milovníkov dvojkolesových tátošov, ktorí majú radi dlhšie, viacdňové výlety na bicykli a chcú byť pripravení na všetky podmienky. Samotné prvky sú ľahké a nezaberú veľa miesta, takže ich môžete bez problémov nosiť kamkoľvek so sebou.

Cyklistické okuliare - vymeniteľné sklá na všetky príležitosti

Mnoho začiatočníkov, ktorí svoje dobrodružstvo s bežnou cyklistikou ešte len začínajú, si kladie otázku, akými okuliarmi treba na začiatok vybaviť. Verzie s vymeniteľnými šošovkami sú univerzálnym príslušenstvom, ktoré nám už od začiatku poskytuje množstvo príležitostí a zároveň nám umožňuje užiť si jazdu za každých podmienok. Okuliare s vymeniteľnými sklami sa odporúčajú aj ľuďom, ktorí sa zúčastňujú cyklistických pretekov v rôznych častiach krajiny. Vďaka tomuto riešeniu si môžete vziať so sebou iba jednu škatuľu a rozhodnúť sa až pred štartom, pričom príslušenstvo prispôsobíte prevládajúcim podmienkam. Veľkou výhodou modelov dostupných v našej ponuke je možnosť rýchlej výmeny skla. Nemusíte sa obávať náhodného poškodenia rámov. V sortimente sú produkty značiek ako Tifosi, Rogelli, Force, Rockbros, 100%, Arctica a Alpina.

Športové okuliare s vymeniteľnými sklami – čím ešte vynikajú modely z našej predajne?

Ponúkame len kvalitné príslušenstvo, vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti ohybu, poškodeniu a UV žiareniu. Vďaka vhodnému dizajnu športové okuliare dokonale padnú a poskytujú veľmi vysoký komfort používania. Nastaviteľné bočnice a krídelká nosa umožňujú jednoduché prispôsobenie akémukoľvek tvaru hlavy. Niektoré z modelov sú vybavené aj hydrofóbnym a oleofóbnym povlakom, vďaka čomu sú vysoko odolné voči vode, nečistotám a olejom. Sortiment zahŕňa mj modely vyrobené z TR90, ktorý sa vyznačuje nízkou krehkosťou, ľahkosťou, odolnosťou proti ohybu a chemikáliám. Okuliare, ktoré ponúkame, zaisťujú aj dobrú cirkuláciu vzduchu a dobrý úchop aj pri veľkom potení.

Okuliare s vymeniteľnými sklami – čo ešte nájdete v ponuke?

Vo väčšine prípadov je príslušenstvo vybavené tromi typmi výmenných objektívov. Transparentné verzie sú ako stvorené na daždivé dni, vďaka ktorým ľahšie zdoláte ďalšie kilometre. Je to dobré riešenie aj počas zamračeného počasia. Žlté sklá sú vhodné na jazdu v tme, tmavé zase na silné slnko. Ponúkame tiež polarizačné okuliare s výmennými sklami na zlepšenie kvality videnia. Niektoré modely majú fotochromatické šošovky, ktoré sa samy prispôsobia poveternostným podmienkam, stmavnú, keď je svetlo veľmi intenzívne, alebo zosvetlia, keď intenzita svetla klesne. Aby bola jazda ešte pohodlnejšia a bezpečnejšia, pozývame vás zoznámiť sa s osvetlením na bicykel, ktoré je dostupné v našej ponuke.pokračuj v čítaní zrútiť sa