Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
  • Materiál
  • Vodeodolný
  • Vetruvzdorný
  • Dĺžka šálu
jasný Filtrovať

Multifunkčné šatky na tvár na bicykel

Byť aktívny vonku si vyžaduje špeciálne oblečenie, najmä ak vonkajšia teplota klesá. Zábal na tvári je pomôcka vyrobená z termálnej látky, ktorá poskytuje optimálnu ochranu pred mrazom a vetrom. Multifunkčný šál má mnohostranné použitie - je možné ho použiť ako nákrčník alebo ochranný šál na tvár. Navrhované multifunkčné šály je možné použiť ako doplnkové cyklistické oblečenie, pretože počas jazdy môže byť oblasť tváre vystavená silnému vetru alebo meniacim sa teplotám. Šatky na tvár sú k dispozícii v mnohých prevedeniach a zaujímavých motívoch, takže každý si nájde ten najlepší návrh pre seba.

Šatky na tvár sú dostupné v mnohých prevedeniach a zaujímavých motívoch, takže si každý nájde ten správny návrh pre seba.

Cyklistické šatky

Cyklistické šatky sú medzi cyklistami veľmi obľúbené, pretože na jednej strane účinne chránia tvár pred chladom, vetrom či dažďom a na druhej strane umožňujú voľné dýchanie. Taktiež nespôsobujú nadmerné potenie a dobre fungujú aj v extrémnych podmienkach.

navyše vďaka modernému dizajnu a veľmi rôznorodým farbám a zaujímavým vzorom Cyklistické šály veľmi elegantným prvkom cyklistickej výbavy. Pozrite si dostupné cyklistické komíny v tejto kategórii a vyberte si niečo vhodné pre vás!

Cyklistický šál - čo hľadať

Aby sme splnili očakávania rôznych ľudí a uspokojili vkus aj tých najnáročnejších zákazníkov, vytvorili sme veľmi širokú škálu produktov, v ktorých nájdete tie najlepšie cyklistické doplnky. Čo treba zvážiť pri výbere multifunkčných šatiek na bicykel?

Značka cyklistického šálu

Ak si chcete obliecť kvalitný cyklistický šál, šatku alebo cyklistický šál, využite riešenie niektorého z uznávaných výrobcov. Investíciou napríklad do športových šatiek Chiba, Cairn, Force, Kaymaq alebo Rogelli si môžete byť istí kúpou odolného, ​​elegantného produktu. Účinne ochráni vašu tvár aj pred tými najťažšími poveternostnými podmienkami.

V tejto kategórii nájdete popruhy na bicykle od vyššie spomenutých a iných cenených značiek. Preto vám odporúčame skontrolovať celú ponuku a želáme vám úspešné nakupovanie!

Použitý materiál cyklistického

šálu Pri výbere cyklistického šálu dbajte na to, či je elastický, bezšvový, rýchloschnúci a či má zodpovedajúcu hrúbku. Odporúčame najmä polyesterové výrobky, ktoré poskytujú maximálny komfort, a zároveň dokonale priliehajú k tvári a nebránia dýchaniu pri šoférovaní.

Odporúčame tiež polstrované šatky na tvár, ktoré sa osvedčia v neskorej jeseni a zime - zaistia vám maximálny tepelný komfort aj pri najnižších teplotách.

Dĺžka cyklistickej šatky

Ponúkame rôzne dĺžky multifunkčných šatiek - od 24 cm do 67 cm a v univerzálnych veľkostiach. Vďaka tomu môžete investovať ako do malej šatky na tvár, tak aj do dlhého komína na bicykel – v závislosti od vašich individuálnych potrieb a štýlu.

Funkcie šatiek na bicykel

Cyklistické šatky sa líšia nielen dĺžkou, dizajnom či typom, ale aj funkciami. V tejto kategórii odporúčame najmä vetruodolné a nepremokavé modely, ktoré poskytujú najlepšiu ochranu hlavy a tváre pred nepriaznivými podmienkami prostredia.

Odporúčame vám tiež investovať do multifunkčných šatiek, ktoré sa dajú navliecť rôznymi spôsobmi a ochránia tak časti hlavy. Medzi zákazníkmi Mike SPORT sú najobľúbenejšie.

Štýl športovej šatky

Bez ohľadu na pohlavie či vek si určite nájdete niečo vhodné pre seba. Odporúčame športové šatky v mnohých farbách a prevedeniach, ktoré budú vyhovovať rôznym vkusom. Vďaka nim sa budete nielen skvele cítiť počas jazdy, ale aj vyniknúť na trase!

Široký výber cyklistických šatiek a športových pútok na Mike SPORT!

Vytvorili sme tiež veľmi rozsiahlu ponuku bicyklových šálov a komínikov, medzi ktorými si určite nájdete niečo pre seba. Veľká rozmanitosť, vysoká kvalita a atraktívne ceny produktov ich robia veľmi obľúbenými medzi našimi zákazníkmi.

V ponuke Mike SPORT je aj cyklistické oblečenie a cyklistická obuv od najlepších výrobcov. Skontrolujte si, čo sme pre vás pripravili a zamerajte sa na najvyšší komfort a bezpečnosť jazdy!

pokračuj v čítaní zrútiť sa