Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Farba
  • Materiál
jasný Filtrovať

Zimné cyklistické čiapky

Cyklistika v zime bude pohodlná a bezpečná, ak sa vybavíte vhodnými cyklistickými doplnkami a vyberiete si kvalitné oblečenie. Dôležitá je najmä dostatočná ochrana hlavy, a preto odporúčame zimné cyklistické čiapky, ktoré môžete nosiť pod prilbou, a tak udržať patričnú mieru tepla. Odporúčame najmä cyklistické čiapky od renomovaných výrobcov, ktoré majú ergonomické strihy a boli vybavené špeciálnou izoláciou, vďaka ktorej vyzerajú naozaj štýlovo. Vďaka nim zvýšite komfort jazdy pri nízkych teplotách a vyhnete sa chorobám!

Zimné cyklistické čiapky - väčší komfort a bezpečnosť pri jazde

Moderné zimné čiapky na bicykel nie sú len vysokým tepelným komfortom, vďaka ktorému ochránite hlavu pred nízkymi teplotami, ale aj výborným odvodom vlhkosti a perfektne padnú na hlavu. Vďaka nim sa vyhnete nadmernému poteniu počas jazdy. Ponúkané produkty poskytujú aj dodatočné oteplenie, perfektné prispôsobenie prilieb a ľahkosť materiálov. To všetko robí zimné cyklistické čiapky veľmi obľúbené medzi milovníkmi jazdy na dvoch kolesách.

V tejto kategórii sme sa zamerali len na zimné cyklistické čiapky od najrešpektovanejších výrobcov na trhu, akými sú Chiba, Deko Sport, Force, Giro, Rockbros či Viking. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa zameriavate na produkty najvyššej kvality.

Aké zimné cyklistické čiapky nájdete v našej ponuke?

Čiapka na bicykel by mala disponovať niekoľkými vlastnosťami, ktoré splní očakávania tých najnáročnejších užívateľov. Preto v Mike SPORT ponúkame len tie najkvalitnejšie riešenia, ktoré sa vyznačujú:

  • kvalitou použitého materiálu - každá cyklistická čiapka je odolná, ľahká a nedráždi pokožku;
  • dodatočná izolácia, vďaka ktorej sú cyklistické zimné čiapky vhodné aj do najväčších mrazov;
  • dodatočné funkcie, najmä odolnosť proti vetru a vode, ktorá dodatočne chráni pokožku hlavy pred negatívnymi podmienkami;
  • dizajn - odporúčame cyklistické čiapky s moderným dizajnom, medzi ktorými si nájde to svoje každý bez rozdielu pohlavia a veku.

Naša ponuka sa vyznačuje aj veľmi výhodnými cenami. Vďaka tomu v tejto kategórii nájdete zimnú čiapku, ktorá plne splní vaše očakávania.

Pozývame Vás na úspešné nákupy zimných čiapok a iných cyklodoplnkov!

Naším cieľom je splniť očakávania tých najnáročnejších milovníkov dvoch kolies. Preto ponúkame cyklistické čiapky najvyššej kvality. Navyše máme veľmi široký sortiment, takže v Mike SPORT si každý nájde to svoje. Ponúkame rôzne veľkosti cyklistických čiapok pod prilbu a univerzálne modely.

Odporúčame vám tiež skontrolovať ďalšie riešenia dostupné v našej ponuke. Moderné cyklistické oblečenie a cyklistická obuv sú cestou k maximálnemu pohodliu a bezpečnosti bez ohľadu na podmienky na trase!
pokračuj v čítaní zrútiť sa