Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
  • Materiál
  • Vodeodolný
  • Vetruvzdorný
jasný Filtrovať

Cyklistické komíny a kukly 

Cyklistický komín alebo cyklistická kukla sú ideálnym riešením pre tých, ktorí trávia chladné dni na bicykli. V zime potrebujeme pevnú pokrývku hlavy, krku a zátylku proti vetru a nízkym teplotám. Cyklistické kukly vyrobené z hrejivej Merino priadze sa perfektne prispôsobia tvaru hlavy a krku, dobre padnú. Pánske, dámske a detské komíny vyrobené z multifunkčných materiálov, ako je priadza Merino, tkanina Gore-Tex alebo ultraľahké vlákna DRYARN, sú najlepšou ochranou proti náporom vetra a mrazu.

bicykel: 100% vlna Merino

Úplet z vlny Merino poskytuje tepelný komfort pri nosení. Používa sa na výrobu teplej spodnej bielizne a na ochranu hlavy pred chladom. Termoaktívna kukla na bicykel z priadze Merino poskytuje teplo a je príjemná pri kontakte s pokožkou. Pohodlie pri používaní zaručujú veľmi tenké prírodné vlnené vlákna, ktoré sú elastické, mäkké a jemné. Umožňujú pokožke dýchať a odvádzajú vlhkosť.

Ďalšou výhodou je výnimočná ľahkosť a kompaktnosť oblečenia z merino vlny. Kuklu pod cyklistickú prilbu prípad ochladenia vždy vo vrecku alebo batohu. Je dobré byť pripravený na náhlu zmenu poveternostných podmienok a nenechať sa cestou prekvapiť.

Dámsky športový šál

Veľmi dobrú ochranu pred chladom pre ženy poskytuje dámsky šál. Športovú kuklu možno použiť ako ochranu krku alebo ako masku na tvár v chladnom počasí. Špeciálny ventilačný otvor na úrovni úst (náustok) uľahčuje dýchanie pri použití ako masky. Dámske športové kukly majú vnútornú fleecovú podšívku a z vonkajšej strany látku s geometrickým vzorom.

Multifunkčná cyklistická kukla Cyklistická

kukla chráni celú tvár. Podľa vašich potrieb vieme použiť model s výrezom len na oči alebo na oči a nos. Niektoré modely sú vybavené prístreškom a účinnými systémami na odstránenie vodnej pary z oblasti úst.

Cyklistická kukla 

Rockbros Multifunkčná cyklistická kukla Rockbros je univerzálna a funguje za každých podmienok, ako maska, náhubok a čiapka, tak aj ako ochrana uší. Teplá vnútorná fleecová vrstva poskytuje vynikajúcu ochranu pred vetrom, chladom a UV žiarením. Ľahká, pružná, priedušná a rýchloschnúca kukla poskytuje optimálny tepelný komfort pri nízkych teplotách. Je to perfektná pokrývka hlavy pre cyklistickú prilbu (ploché švy).

Vetruodolná maska ​​- cyklistická šatka Viking

Zateplená pánska športová šatka (maska) Viking poskytuje veľmi dobrú tepelnú ochranu nosa, úst, brady, líc a krku. Je vyrobená z vetruodolnej a priedušnej membrány WIND LOCKER. Navyše je zvnútra zateplená mikroflísom. Vikinské šatky majú perforované otvory vo výške úst a vyrezaný otvor na nos. Na zadnej strane je zapínanie na suchý zips. Dizajn a materiál poskytujú veľmi dobrú ochranu pred chladom. Zimná kolekcia Viking obsahuje rukavice, čiapky, šatky a termoprádlo, ako aj množstvo letných doplnkov.
pokračuj v čítaní zrútiť sa