Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Veľkosť
  • Pohlavie
  • Farba
  • Materiál
jasný Filtrovať

Športové čelenky

čelenky Športové čelenky chránia uši a poskytujú tepelný komfort pri všetkých outdoorových športových a rekreačných aktivitách. Ochrana citlivých častí hlavy je dôležitá pre každého outdoorového športovca. Špecializovaný internetový obchod MikeSPORT dokazuje, že za profesionálne športové vybavenie nemusíte míňať majland! Aj s obmedzeným rozpočtom je šanca kúpiť si tie správne modely, ktoré splnia všetky očakávania.

Spoľahlivé a praktické športové čelenky pre nadšencov cyklistiky nájdete v predajni MikeSPORT za atraktívnu cenu. Prezrite si náš katalóg a nájdite náramok, ktorý vám najviac vyhovuje. Vďaka funkčnému outfitu zladíte svoj cyklistický outfit do každého počasia. Módne modely poskytujú štýlový vzhľad a zvyšujú úroveň pohodlia pri športe.

Športová čelenka Gore-Tex

Športová čelenka od Viking je doplnkom, ktorý účinne chráni uši a rebríky pred vetrom a chladom. Membrána Gore-Tex Infinium sa používa aj v pokročilom technickom oblečení. Charakteristickým znakom tohto materiálu je vysoká odolnosť proti oderu a inému mechanickému poškodeniu. V prvom rade umožňuje účinnú ochranu hlavy pred mrazom alebo nárazovým vetrom. Je vodeodolná a vetruvzdorná a veľmi dobre odvádza prebytočnú vodnú paru cez mikropóry smerom von. Športová čelenka je skvelou alternatívou pre ľudí, ktorí neradi nosia klobúk.

Bicykel Pás

Pás môže byť štýlovým doplnkom vášho cyklistického outfitu. Vyberte si farebné prvky a získajte profesionálny vzhľad! Športová čelenka značky Force Gem Pink alebo Rock Black Pink sa perfektne hodí k zimnej cyklistickej bunde Rogelli. Užite si svoj výber a vytvorte si svoj vlastný individuálny štýl pre svoj bicykel.

bicykel Force je ideálny pre outdoorové aktivity. Vhodné na športové aktivity, jogging, kolieskové korčuľovanie, horské výlety a trávenie času vonku. Je určený na jar, jeseň a zimu. Väčšina modelov je tzv unisex - ideálne pre ženy aj mužov.

Cyklistický ušný popruh Giro Cyklistický ušný

popruh je dokonalým doplnkom k vášmu outfitu na zimné a jesenné jazdy. Najmä ak siahnete po takom funkčnom a prepracovanom modeli, akým je Ambient Winter Headband. Čelenka je vybavená termo fleecovou podšívkou. Dokonale chráni uši vďaka vstavaným náušníkom. Látka aj konštrukcia zaisťujú dokonalé prispôsobenie rôznym modelom prilieb. Popruh na bicykel nezaberie veľa miesta a dá sa ľahko vložiť do vrecka a nasadiť, keď zosilnie vietor.

Nechcete nosiť klobúk ani v chladných dňoch? Pozrite si ďalšie alternatívy v kategórii cyklistické pokrývky hlavy. Náušníky na bicykel sú skvelé, no nie jediné riešenie. Ponúkame multifunkčné šatky a šatky, ako aj kukly a komíniky, ktoré účinne chránia pred vetrom a chladom. Dajú sa nosiť aj pod cyklistickou prilbou.
pokračuj v čítaní zrútiť sa