Obchod nie je aktívny a nie je možné objednávať. ×
Filtrovať
× Filtre
Filtre
  • Stav
  • Výrobca
  • Sortiment
  • Farba
jasný Filtrovať

Cyklistická čiapka so šiltom - módna, praktická a zdôrazňujúca športový štýl!

Ak už máte pripravenú formu a vozidlo na cyklistickú sezónu, je najvyšší čas doplniť pohodlný a funkčný outfit. Šortky, cyklistické topánky, prilba, mikina a termoprádlo nie sú všetko, čo si musíte pamätať. Aby ste boli pripravení na všetky poveternostné podmienky, budete potrebovať spoľahlivú cyklistickú čiapku so šiltom . Takýto prvok oblečenia je atribútom cyklistu, ktorý lyžuje v divočine, zúčastňuje sa súťaží a venuje sa cyklistike ako koníčku.

Naša ponuka je určená širokej skupine milovníkov jazdy na dvoch kolesách. Tu nájdete presne ten model, ktorý hľadáte - v jasných alebo tlmených farbách, s látkami príjemnými na dotyk a starostlivo vyrobenými. Spoznajte našu ponuku a vyberte si model, ktorý splní všetky vaše očakávania a bude vyhovovať vášmu štýlu!

Cyklistické čiapky so šiltom - nevyhnutné vo výbave cyklistu

Outfit má pre pohodlie pri športe obrovský význam, preto si dajte záležať na každom detaile a vyberte si ten pravý klobúk pre vás. Ak nie ste fanúšikom šatiek, vyberte si cyklistické čiapky . Takýto kus oblečenia bude výrazným akcentom vášho outfitu, no nielen.

  • Cyklistické šiltovky so šiltom na leto sú povinné pri cestovaní za slnečného počasia - spolu s okuliarmi poskytujú ochranu pred do očí bijúcimi lúčmi slnka. Vďaka tomu budete môcť lepšie sledovať situáciu na trase.

  • Takéto klobúky chránia pred prehriatím a intenzívnym slnečným žiarením.

  • Cyklistická čiapka so šiltom vám tiež pomôže udržať chĺpky, ktoré by vás mohli pri jazde rušiť.

Najlepšia bejzbalová čiapka na bicykel, čo je?

Takáto pokrývka hlavy je dôležitým prvkom výbavy cyklistu, preto sa oplatí investovať do modelu:

  • ktorý má intenzívnu, pútavú farbu alebo detaily vo výrazných odtieňoch - takýto klobúk vás zviditeľní na trase, a tým zvýši vašu bezpečnosť na ceste,

  • ktorý je vyrobený tak, aby pri nosení neškrtil - také sú čiapky so šiltom na bicykel vybavené gumičkou,

  • ktorá je vyrobená z kvalitných materiálov - šiltovka vás bude sprevádzať pri mnohých výletoch na bicykli, preto si vyberte model, ktorý je mimoriadne starostlivo vyrobený.

V našom obchode nájdete klobúky, ktoré spĺňajú všetky tieto kritériá. To platí aj pre cyklistickú bandasku, ktorá sa dá prispôsobiť obvodu hlavy.

Čím vynikajú šiltovky dostupné v našej ponuke?

Ku kvalite a spracovaniu našich produktov pristupujeme nekompromisne, a preto cyklistické čiapky nájdete len z hornej police. Tieto praktické pokrývky hlavy sa zmestia do batohu, ktorý si vezmete na cesty, takže si čiapku môžete nasadiť kedykoľvek, kedykoľvek sa zmení počasie.

Baseballová čiapka tiež dobre poslúži nielen vtedy, keď vonku svieti slnko. Bude sa hodiť aj počas nepriaznivého počasia a ochráni vašu hlavu pred poryvmi vetra.

Cyklistické čiapky od najlepších výrobcov

Ponúkame šiltovky značiek, ktoré si získali uznanie medzi cyklistami a športovcami. U nás nájdete pokrývky hlavy od značiek Rogelli, Force, RockBros, Giro alebo Apis. Sú navrhnuté s ohľadom na čo najväčší komfort na cestách a modely týchto značiek sú prepracované do každého detailu. Splnia očakávania aj tých najnáročnejších cyklistov!

Funkčné cyklistické čiapky so šiltom

Bojíte sa, že vám vybraný poťah nesadne na hlavu? Pýtate sa, či vás čiapka príliš nezahreje? Na toto všetko mysleli výrobcovia športových pokrývok hlavy. Sú vyrobené z ľahkých látok, ktoré zaisťujú optimálnu ventiláciu a odvádzajú vlhkosť. Výhodou čiapok je aj fakt, že po vypraní veľmi rýchlo schnú. U nás dostupné modely majú navyše univerzálnu veľkosť, takže sadnú na hlavu takmer každému cyklistovi.

Módne bejzbalové čiapky na bicykel

Veľmi farebné, v odtieni námorníckej modrej a s charakteristickými vzormi - takéto pokrývky hlavy nájdete v ponuke našej predajne. Široký výber rôznych modelov vám umožní vybrať si poťah dokonale vhodný pre športový styling. Ponúkame tiež čiapky, ktoré priamo odkazujú na pokrývku hlavy, ktorá sa nosí počas pretekov. Majú vystužený okraj a sú rovnako pohodlné ako efektívne. Sú ozdobným detailom každého cyklistického outfitu.

Prezrite si našu ponuku a vyberte si cyklistickú čiapku pre skúseného cyklistu!

Nebude vám v nej teplo ani zima a budete v nej vyzerať skvele - to je športová čiapka pre milovníkov dvoch kolies, ktorú nájdete u nás. Je to tiež alternatíva k cyklistické šatky a cyklistické šatky .

Neváhajte a pripravte sa na turné už teraz! Vyberte si klobúk, ktorý vás ochráni pred niekedy veľmi dráždivými lúčmi slnka!pokračuj v čítaní zrútiť sa