• Top 10 Najpredávanejších Zimných Cyklistických Buniek v MikeSport

  Top 10 Najpredávanejších Zimných Cyklistických Buniek v MikeSport

  Objavte naše najnovšie hodnotenie najlepších zimných cyklistických bund, ktoré zákazníci MikeSport milujú najviac! Ak hľadáte profesionálnu, funkčnú a štýlovú zimnú cyklistickú bundu, tento príspevok je pre vás. Zistite, ktoré modely ponúkajú najlepšiu termoizoláciu, vetruvzdornosť a priedušnosť, aby ste si mohli užívať pohodlnú a bezpečnú jazdu po celú zimu.

 • 10 najlepších cyklistických rukavíc v rebríčku MikeSPORT

  10 najlepších cyklistických rukavíc v rebríčku MikeSPORT

  Ako skúsený odborník v predajni bicyklov MikeSPORT vám s potešením predstavujeme náš rebríček Top 10 cyklistických rukavíc. V našej ponuke nájdete produkty od renomovaných výrobcov, akými sú Chiba alebo Ziener, ktoré ponúkajú nielen pohodlie a funkčnosť, ale aj štýl a pestrosť farieb. Či už hľadáte dámske, pánske alebo detské cyklistické rukavice, určite si nájdete niečo pre seba.

 • Rebríček bicyklových fliaš na vodu

  Rebríček bicyklových fliaš na vodu

  Rozmýšľate, akú fľašu na bicykel si vybrať? Pozrite si náš najnovší rebríček TOP 10 najpredávanejších bicyklových fliaš na vodu! Zistite, ktoré produkty si získavajú na popularite medzi cyklistami a nájdite perfektnú fľašu na vodu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám. Nečakajte, inšpirujte sa a vyberte si svoj obľúbený model!

 • Rogelli- cyklistické dresy

  Rogelli- cyklistické dresy

  Máte svoj bicykel, teraz je čas zaobstarať si správne oblečenie. Kľúčovým prvkom šatníka každého cyklistu je bezpochyby cyklistický dres. V dnešnom článku vám povieme o značkových cyklodresoch od ROGELLI. Dozviete sa, aké modely si cyklisti najčastejšie vyberajú, aké sú ich výhody a na čo si dať pozor pri výbere toho najlepšieho cyklistického dresu pre seba. Ponorte sa do sveta cyklistických dresov ROGELLI a presvedčte sa, že dobre zvolené oblečenie môže počas vašich cyklistických výletov urobiť veľkú zmenu.

 • Cyklistická bunda do dažďa s kapucňou - nevyhnutný prvok cyklistu

  Cyklistická bunda do dažďa s kapucňou - nevyhnutný prvok cyklistu

  Objavte výhody cyklistickej bundy do dažďa s kapucňou KAYMAQ J2MH a J2WH, ktorá je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého cyklistu. Zabezpečte si pohodlie, ochranu a funkčnosť aj v náročných poveternostných podmienkach!

 • Ako sa obliecť na bicykel? Sprievodca oblečením pre cyklistov

  Ako sa obliecť na bicykel? Sprievodca oblečením pre cyklistov

  Vhodné cyklistické oblečenie je kľúčom k pohodlnej a bezpečnej jazde. V našom sprievodcovi sa dozviete, ako sa obliecť na cyklistiku v rôznych ročných obdobiach a aké časti oblečenia sú potrebné pre každého cyklistu. Spoznajte tiež výhody špecializovaného cyklistického oblečenia a overte si, ktoré modely búnd, šortiek a rukavíc budú pre vás tie najlepšie. S nami sa nikdy nebudete musieť vzdať bicyklovania pre nevhodné oblečenie.

 • Cyklistické oblečenie – pohodlné, funkčné a bezpečné

  Cyklistické oblečenie – pohodlné, funkčné a bezpečné

  V dnešnej dobe, keď si čoraz viac ľudí vyberá bicykel ako dopravný prostriedok, je dôležité mať na bicykel to správne oblečenie...

 • Výmena duše bicykla - rýchly návod

  Výmena duše bicykla - rýchly návod

  Výmena cyklistickej duše je nevyhnutnou výzvou pre každého cyklistu. Nebojte sa – nemusí to byť ťažké! V našom praktickom návode vám krok za krokom ukážeme, ako jednoducho a efektívne vymeniť dušu na bicykli. Vďaka tomuto návodu budete mať istotu, že si poradíte s akýmkoľvek problémom súvisiacim s dušou a vaše jazdy budú vždy bezpečné a príjemné. Čítajte ďalej a objavte tajomstvá výmeny duše!

 • MEPAL - história značky a produkty z ich ponuky

  MEPAL - história značky a produkty z ich ponuky

  Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako značka MEPAL vznikla a prečo je u zákazníkov taká obľúbená? V tomto článku vám povieme o histórii značky a predstavíme jej produkty v ponuke.

 • Aká je to značka oblečenia Rogelli?

  Aká je to značka oblečenia Rogelli?

  Oblečenie Rogelli, čo je to za spoločnosť? Krátka história značky, ktorá vyrába cyklistické a bežecké oblečenie

 • Lyžiarske prilby a prilby na snowboard – sú nejaké rozdiely?

  Lyžiarske prilby a prilby na snowboard – sú nejaké rozdiely?

  V súčasnosti nemajú lyžiarske a snowboardové prilby veľké rozdiely. Samozrejme, nehovoríme tu o prilbách pre pretekárov, ale o porovnaní lyžiarskej vs prilby na snowboard pre bežných užívateľov, ktorí sa týmto disciplínam nevenujú profesionálne.

 • Prečo by ste mali používať cyklistické prilby?

  Prečo by ste mali používať cyklistické prilby?

  Cyklistické prilby vždy vzbudzovali vo verejnej mienke rozporuplné pocity. Jedna strana argumentuje v prospech pridania predmetnej výbavy do povinnej výbavy cyklistu. Odporcovia polemizujú o zníženom komforte jazdy v cyklistickej prilbe a ochote rozhodovať o vlastnom zdraví. Moderné modely sú však najlepšou formou ochrany pred nehodou na ceste. Prečo by ste mali používať cyklistické prilby?

 • Krátky výlet na bicykli - je lepší batoh na bicykel alebo taška na bicykel?

  Krátky výlet na bicykli - je lepší batoh na bicykel alebo taška na bicykel?

  Na krátke cyklistické výlety sa oplatí vziať si so sebou ďalšie príslušenstvo na bicykel alebo jedlo. Batohy na bicykle a tašky na bicykle sú ideálne ako miesto na prepravu takýchto vecí. Stojí za to zvážiť klady a zápory modelov dostupných na trhu a overiť si, ktorý z nich bude optimálnou voľbou na krátku jazdu. Pozývame vás, aby ste si prečítali našu analýzu.

 • Multifunkčné kľúče na bicykel - na čo také kľúče potrebujem? Oplatí sa ich mať so sebou?

  Multifunkčné kľúče na bicykel - na čo také kľúče potrebujem? Oplatí sa ich mať so sebou?

  Ste človek, ktorý často chodí na bicyklovanie? Iste viete, že na ceste sa môžu stať rôzne veci a váš bicykel sa môže poškodiť alebo pokaziť. V takejto situácii je dobré vedieť poruchu odstrániť alebo zabezpečiť tak, aby sme sa dostali domov. 

 • Fotochromatické okuliare na bicykel alebo športové okuliare s výmennými sklami, ktoré sú lepšie?

  Fotochromatické okuliare na bicykel alebo športové okuliare s výmennými sklami, ktoré sú lepšie?

  Správny výber okuliarov na bicykel je úplný základ. To platí pre rekreačných cyklistov, ale rovnako tak pre tých najlepších profesionálov. Správne vybraný model Vám zaistí pohodlie a bezpečnosť počas jazdy, ale tiež ochráni zrak užívateľa. Na čo si počas výberu športových okuliarov dať pozor? Siahnuť po fotochromatických okuliaroch alebo radšej vybrať model s výmennými sklami? Na to sa dnes spoločne pozrieme.

 • Cyklistické oblečenie – Aké nepremokavé cyklistické nohavice si vybrať?

  Cyklistické oblečenie – Aké nepremokavé cyklistické nohavice si vybrať?

  Výber správneho cyklistického oblečenia je mimoriadne dôležitá otázka. S týmto problémom sa stretávajú začiatočníci aj skúsení cyklisti.

 • Sedačky na bicykel, alebo ako bezpečne prepraviť naše dieťa na bicykli

  Sedačky na bicykel, alebo ako bezpečne prepraviť naše dieťa na bicykli

  V dnešnej dobe je stále viac v móde cestovať s dieťaťom na jednom bicykli.

 • Obyčajné svetlo na bicykel za 20 eúr alebo za dve stovky? Čo si vybrať?

  Obyčajné svetlo na bicykel za 20 eúr alebo za dve stovky? Čo si vybrať?

  Lacná alebo drahá lampa? Chcete sa zviditeľniť alebo mať len „osvetlenie na bicykel“?

 • Porovnanie cyklopočítačov

  Porovnanie cyklopočítačov

  Cyklistika je forma aktivity, ktorá sa čoraz častejšie volí ako spôsob trávenia voľného času. Je to skvelý nápad na efektívny tréning, zlepšenie kondície a kondície, ale aj spoznávanie zaujímavých miest počas poznávacích jázd na dvoch kolesách. Doplnkom, ktorý môže takéto výlety okoreniť, je cyklopočítač.

 • Valčeky - najčastejšie zranenia

  Valčeky - najčastejšie zranenia

  Čo sa oplatí kúpiť, keď ideme na kolieskové korčule?

 • Ako si vybrať tú správnu dušu na bicykel? Typy ventilov v bicykloch

  Ako si vybrať tú správnu dušu na bicykel? Typy ventilov v bicykloch

  Neviete, ktorý ventil pasuje na váš bicykel? Určite si prečítajte náš text.

 • StVzo - čo je to a prečo je také dôležité počas cyklistického výletu do Nemecka

  StVzo - čo je to a prečo je také dôležité počas cyklistického výletu do Nemecka

  STvZO pochádza zo Straßenverkehrs-Zulassungs-Ordnung viete čo to je?

 • Ako sa zbaliť na výlet na bicykli?

  Ako sa zbaliť na výlet na bicykli?

  Výlet na bicykli, najmä prvý dlhší výlet, je dosť náročný. Čo priniesť? Ako sa zbaliť? To sú len niektoré z otázok, ktoré sprevádzajú prípravu na výlet na bicykli.

 • Ako sa obliecť na bicykel v horúcich letných dňoch?

  Ako sa obliecť na bicykel v horúcich letných dňoch?

  Za oknom je príjemne slniečko a teploty dosahujú 30 stupňov – jedným slovom leto je v plnom prúde!

 • Akú cyklistickú prilbu si vybrať ?

  Akú cyklistickú prilbu si vybrať ?

  Ak ste milovníkom bicyklov, viete, aká dôležitá je bezpečnosť na cestách. Správne vybraná cyklistická prilba nie je len prvkom ochrany, ale aj ukazovateľom vášho štýlu a individuality. V tomto článku načrtneme niektoré dôležité faktory, ktoré treba vziať do úvahy pri výbere dokonalej cyklistickej prilby.

 • Pneumatiky na bicykle – ktoré si vybrať? Ako si vybrať ten správny?

  Pneumatiky na bicykle – ktoré si vybrať? Ako si vybrať ten správny?

  Každý nadšenec cyklistiky vie, že výber správnych pneumatík má veľký význam pre pohodlie a bezpečnosť jazdy. Množstvo produktov a riešení dostupných na trhu však spôsobuje, že niekedy nevieme, aké pneumatiky na bicykel si vybrať. Preto sme pripravili krátkeho sprievodcu, ktorý vám pomôže vybrať tie správne pneumatiky.

 • Hydratácia tela počas cvičenia

  Hydratácia tela počas cvičenia

  Bez ohľadu na to, akú fyzickú aktivitu robíme, systematická hydratácia organizmu je veľmi dôležitá. Či už pri bicyklovaní alebo behu – používanie obyčajných fliaš môže byť dosť nepohodlné. Dnes vám navrhneme, ktoré systémy hydratácie tela budú počas cvičenia fungovať.

 • Cyklistické šortky alebo voľné cyklistické šortky – ktoré si vybrať?

  Cyklistické šortky alebo voľné cyklistické šortky – ktoré si vybrať?

  Večná dilema každého cyklistu. Tesné alebo voľné, to je otázka!

 • Batohy na bicykel s vodným vakom alebo bez neho? Alebo možno ľadvinku na bicykli?

  Batohy na bicykel s vodným vakom alebo bez neho? Alebo možno ľadvinku na bicykli?

  Batoh na bicykel alebo batoh? čo je lepšie?

 • Športové cyklistické okuliare – ktoré si vybrať?

  Športové cyklistické okuliare – ktoré si vybrať?

  Starostlivo vybrané cyklistické okuliare majú veľký vplyv na bezpečnosť a komfort jazdy. Preto sa oplatí zoznámiť sa s modelmi populárnymi na trhu, ako aj s ich technickými parametrami, ktoré je potrebné zohľadniť pri kúpe.